Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri
Farklı bölmeler ile ayrılan ofisler kendi alanlarında en çok ihtiyaç duydukları sistemler ile planlanmaktadır. Ofislerin kullanım alanlarını genişleten ve kolaylaştıran sistemleri ile bölme seçenekleri gün geçtikçe artmakta. Alanların ferahlığını ve ışık alımını kolaylaştıracak olan sistem içinde farklı uygulamaların yer alamsı artan talebi karşılamak adına ilerlemektedir. Jaluzili ofis bölme sistemleri en farklı ayrıntıları taşıyan bir sistemle kurulmaktadır. Ofisinizde birçok ihtiyacınızı aynı anda karşılayan bu sistem aynı alan içinde farkındalık yaratmak isteyenler için mükemmel bir tercih olacak.

Yatay ve çift cam arası oluşturulan jaluzi sistemi istediğiniz seçenekle seçebilirsiniz. Yatay jaluzi ofis bölme sistemleri açılıp kapanabilen panel özelliği ile şık alanlarınızda farklılık yaratır. Üç ya da dört modüllü hazırlanan yatay cam bölmeleri iki modülle jaluzi eklenerek jaluzili ofis cam bölme sistemleri haline gelir. Mat ve saydam cam seçeneklerinde kolaylıkla uygulanan bu sistem mat cam seçeneğinde ışık kontrolünü sizin yapabileceğiniz için uygun bir seçenektir. Görüş alanınızı daraltmaması açısından da saydam cam seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ofisiniz içinde refahı elde edebilmek için yaptıracağınız cam bölme seçeneklerine jaluzi eklenince ortaya çıkan mükemmel tasarım kaliteli bir görünüm yaratacaktır: İmajınızı ofisiniz içinde yapmış olduğunuz farkındalıklarla göstermenin en kolay yolu çift cam arası yapılan jaluzi ofis bölme seçenekleri ile daha kolay olacaktır.
Hastaneler, oteller, okullar, mağazalar, ofis ve bürolarda tercih edilen jaluzili ofis bölme sistemleri istediğiniz zaman açılıp kapanabilen kepenek şeklinde tasarımı ile dışarı ile bağlarınızın kopmamasını sağlar. Hemen elinizin altında bulunacak açılıp kapanma seçeneği kolay bir kullanım sunmaktadır. Perde gereksinimi duyulan ya da kapatılma ihtiyacı hissedilen bölümler içinde uygun bir seçenek olacak jaluzili ofis bölme sistemleri modern yapısı ile ofislerinizin ışıltısını dışarı yansıtır. İş alanları içinde kapalı olması gereken ya da müşterilerinizle olabilecek özel ilişkilerinizde kapalılık gerektiren durumlarda, toplantı ve görüşme esnasında kimsenin dışardan müdahale etmemesi için kapatacağınız bir sistemi cam bölme sistemleri içinde de bulabilirsiniz.

Jalûzili ofis bölme sistemleri içinde tercih edebileceğiniz tam camlı ofis bölmeleri için yerden tavana kadar olacak çift cam eloksallı profil kullanılmaktadır. Tam cam jalûzili ofis bölme sistemleri farklı milimlerde jalûziler kullanılarak uygulanmaktadır. Jalûzileri istediğiniz renklerde uygulatabilirsiniz. Gerek ofisinizin renkleri uyumlu olacak şekilde gerekse mobilya ve duvar renklerinize uygun kombinler ile renk seçeneklerini beğenebilirsiniz. Oldukça geniş renk yelpazesi olan jalûziler her bölme sistemi ile uyum içinde uygulanabilir bir yapıya sahiptir. Ofislerinizdeki renklerin canlandırma vaktinin geldiğini düşünüyorsanız en güzel renkleri taşıyan jalûziler ile mekânınızın farkını gösterin. İstediğiniz aman değiştirebileceğiniz seçenekler sunan cam bölmeler her tercihte farklı bir ayrıntı ile ofisleriniz içinde modern çizgileri taşıyacaktır. Disiplinli bir ortamı yaratmak için görünüme önem vermelisiniz.