Ofis Bölme Sistemleri Ve Özellikleri.
Çağrı inşat kaliteli, modern, estetik, fonksiyonel ve modüler özelliği ile sökülüp tekrar kullanılabilen bir duvar ünitesi olan ofis bölme sistemlerini sizin için sunuyor. Alüminyum kullanılarak üretilen ofis bölme sistemleri hafif yapısı uygulanan binalarda taşıma gücüne olumsuz etkisi olmaz. Ofis dekorasyonunda geniş alanları bölmek ve odalar oluşturmak ve odalara bölmek için kullanılan ofis bölme sistemleri ofislerinizi göz alıcı bir şıklığa kavuşturmasını sağlar. Her zaman uzman ekip ve personeli ile uyumlu bir şekilde çalışma sistemi yürüten çağrı inşaat her alanda olduğu gibi ofis bölme sistemleri konusunda da sizlere garantili hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörü bulundurarak siz değerli müşterilerimize ofis içinde edindiği tüm deneyim ve tecrübeleri ile Kaliteli montaj işçiliği ürün ve hizmet kalitesi ve estetiği göz önünde bölme sistemleri alanında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Siz de arayın gelelim ücretsiz keşif yapalım mekânınızla en uyumlu bölme sitemleri modellerini beraber seçelim. Bu anlamda firmamızın ürettiği olan ofis bölme sistemleri her mekâna uyumlu ve ofis tasarım için siz değerli müşterilerine çeşitli alternatifler sunuyor. Kendine özgü tasarımlarıyla markalaşmış olan ofis bölme sistemleri ile kaliteli hizmet prensibini ön planda tutmayı hedef haline getirmiştir.
Firmamızın hızlı bir şekilde montajlaşan Monte ve demonte olma özelliği ile, ihtiyaç halinde sökülerek gerektiğinde başka bir yere taşınabilen ofis bölme sistemleri ile ofislerinizde kişisel ve toplu çalışma bölümleri, oluşturabilirsiniz. Ofis bölme sistemleri bina içindeki tesisat kablolarının hem geçişine hem de kabloların sistem içinde gizli kalmasına imkân verir.

Bu sayede ofislerde saha düzenli çalışma alanları sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak ofis bölme sistemlerinin üretiminde kullanılan izolasyon malzemeleri nedeniylede ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Bu sayede ofislerde ofisteki çalışanların sesini dışarıya vermeyeceği için ofislerde gürültü kirliliği de yaşanmaz. Ofis Bölme sistemleri ofislerin hem daha kullanışlı hem de daha modern bir görünüme sahip olasını sağlamaktadır.

Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri
Ofisleriniz yeni çalışma alanları yaratmak için ofis bölme sistemleri; ahşap, alçıpen yarım camlı, cam, olmak üzere ofis ve İşletmenin ihtiyaçlarına göre daha pek çok farklı malzemeden üretilebilir.

1-Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Kapının alt ve üst kısmından tavana Kadar Olan bölümler Cam Olacak Şekildedir. Bu Ofis Bölme Sistemleri ayrıca Ofis Gereçlerinin Görünürlüğünü Kısmi Olarak Engellemediğinden mekâna görsellik katar.

2-Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri: , Işık Alan Ofisler için Kullanımı son derece uygundur Genellikle Kapı Seviyesine Kadar Olan bölümler Cam, Kapının Üst Seviyesinden Tavana Kadar Olan bölümleri Ofis Bölme Panelleri İle kapatılır.

3-Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri: Çağdaş Çizgileri İle diğer bölme sistemlerinden Farklı olan bu Ofis Bölme Sistemleri, İki Cam Arası, Kumlama Jalûzili gibi daha çok cam çeşidi kullanılarak Farklı tasarımlarda elde edilebilir.