Cam Ofis Bölme Sistemleri

Cam ofis bölme sistemleri modüler yapısının sağladığı hızlı uygulama özeliğinin yanı sıra mekâna uyumlu sistem çözümleri ile değişik mekânlar oluşturma imkânı sunmaktadır. Demonte özelliği ile zaman ve bütçe konusunda oldukça ergonomiktir. Cam ofis bölme sistemleri milimetrik ölçülerde temiz ve hızlı montaj edilmeye hazır olarak üretilir.Uygulama alanlarında cam, jaluzi montajı gibi işlemleri ortadan kaldırır ve ekonomiktir. Konstrüksiyonun ve sistem çözümlemeleri ile oldukça avantaj olup tüm mekânlara hızlı ve kolay bir şekilde monte edilir. Cam ofis bölme sistemleri ofis ve diğer çalışma alanlarına dekoratif yönünden de görsel bir şıklık kazandırır.

Cam ofis bölme sistemlerinin faydaları saymakla bitmez. Belirli ölçüler dâhilinde mekânların içsel bölümlere ayrılmasını sağlar. Bu noktada cam bölme sistemleri uygulandıkları alanlarda çoklu çalışma alanları oluşturulmasına yardımcı olur. Geniş mekânlarda kullanılmasının yanı sıra küçük ve dar mekânlarda da istenilen bölümlerin oluşturulmasını imkân sağlar. Diğer duvar bölme sistemlerinden önemli bir farkı da kolay taşınabilir olmasıdır. Firmamızın kendi üretimi olan çam bölme sistemleri birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmiş olup tüm TSE normlarını taşımaktadır.

Günümüzde çağdaş ve modern birçok ofis ve bir iş merkezinde kullanılan camlı bölme sistemleri tercih edilen bir sistem olarak görülmektedir. Konstrüksiyon açısından yapılardaki olası kusurları fevkalâde bir estetik anlayışı ile içinde gizleyen cam bölme sistemleri şık ve konforlu mekânlara kavuşmanıza imkân sağlar. Öyle ki, ofislerinizde böyle bir uygulama düşünüyorsanız zarif ve ince yapısı ile Mekânı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tüm cam duvar, yatay camlı ve dikey camlı duvarlar halinde tasarlanan cam bölme sistemleri cam duvarlarda az çerçeve çok cam kullanılarak tasarlanan çok şık cam bölme modelleri Mekânların ferah bir görüntüye kavuşmasının yanı sıra tüm ortamın güneşten yararlanmasını sağlayacaktır. Beton duvarlar ile hazırlanan bölümlere kıyasla o karanlık ve iç karartıcı ortamlarla cam bölmelerde karşılaşmanız söz konusu olamaz.

Çift cam ofis bölme olarak uygulanan bu sistemlerde ayrıca iki cam arasına yerleştirilen yalıtıcı malzemesi sayesinde mekânı ses, toz ve ısı gibi rahatsız edici unsurlardan uzak tutar.