1993 yılında hizmet hayatına başlayan, 10 yılı aşkın süredir bölme duvar sistemleri üretimine devam eden Çağrı İnşaat, uzman kadrosu, her gün bir yenisi eklenen yerli ve yabancı müşterileri ile ofis ortamlarınıza yenilikler getirmeye devam ediyor. TSE belgesine sahip olan firma, Avrupa standartlarına uygun ofis bölme sistemleri üreterek, ofislerinizde hem modern hem de kullanışlı alanlar oluşturmayı hedefliyor. Tüm üretim sürecinde yüksek teknolojiyi takip eden, kamu kurum ve kuruluşları dahil tüm firmalara teknik destek sağlayan firma, benzer hizmet veren firmalardan ayrılarak, hizmette sınır tanımıyor. Kusursuz hizmet anlayışı için sürekli kendini yenileyen ve geliştiren firma, ofis ve büro bölme sistemlerinde öncelikle ses ve ısı yalıtımının önemine vurgu yaparak, tüm duvar ve ofis bölmelerinin ısı ve ses yalıtımına sahip olmasına özen gösteriyor. Sizler de geniş ofis alanlarınızda personellerinize özel odalar yaratmak istiyor, bu konuda deneyimli bir firma ile işbirliği içerisinde hareket etmek istiyorsanız; Çağrı İnşaat’ı tercih edebilirsiniz.
Özel tasarım bölme sistemleri ile ofisleriniz bir başka güzel!

Çağrı İnşaat; ofislerinizin ihtiyaç duyduğu duvar ya da cam bölme üretimine başlamadan önce, alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz ve içerisinde uzun yıllar sıkılmadan rahatlıkla yaşayabileceğiniz farklı odalar için, ofislerinizde keşfe çıkıyor. Gerekli tespitleri gerçekleştiren firma, işyerlerinizin için en kullanışlı ve fonksiyonel bölme duvar sistemlerini bilginize sunuyor. Tam camlı ofis bölme, modüler bölme duvar, çift cam arası ofis bölme duvar, yatay camlı bölme duvar vb. farklı bölme duvar seçenekleri içerisinden ofis ya da bürolarınıza en çok yakışan modeli tercih eden firma, piyasada bulabileceğiniz en ekonomik fiyatı sizlerle buluşturuyor. Ardından tüm monte ve kurulum işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren firma, bütün işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlamayı da başarıyor. Tüm bölme duvar profillerini sadece kendi profesyonellerine tasarlatan Çağrı İnşaat ile sadece kendi ofislerinize özel oldukça şık ve estetik görünüme sahip cam bölme ya da bölme duvarlara sahip olabilir, ofislerinizde modern bir görünüme imza atabilirsiniz.

Çağrı İnşaat, en iyi kurumların ofislerini de bölme sistemleri ile yeniliyor!
İhlas Holding, Kanal 7, Zaman Gazetesi, Turcell vb. başarılı markaların ofislerinde cam bölme duvar uygulamasını üstlenen ve müşterilerinin taleplerini karşılamayı başarmış olan firma, kurulum ve söküm işlemleri oldukça kolay olan bölme duvar sistemleri üretiyor. Böylelikle bölme duvar sistemlerinin dilediğiniz an yerini değiştirmenize, yeni çalışma alanları belirlemenize ve ofis dekorasyonunda zaman zaman değişiklikler yapabilmenize de olanak tanıyor. Tasarımları ile göz kamaştıran, şeffaf ya da renkli cam bölmeleri, bürolarınızda tercih edebilir; yemekhane vb. farklı odalar tasarlamak için Çağrı İnşaat cam bölme sistemlerini tercih edebilirsiniz. Personel odalarınızın birbirinden ayrılmasını sağlayarak, iş yerinde iş kaybı yaşanmasının önüne geçebilir, ofis içerisinde düzeni kolaylıkla sağlayabilir, böylelikle iş veriminin de olumlu yönde artış göstermesine imkân tanıyabilirsiniz. Çağrı İnşaat’ın cam ya da duvar bölme sistemlerine http://www.cagriinsaat.com.tr internet adresi üzerinden göz atabilir, dilerseniz firma ile iletişime geçebilirsiniz.